top of page
klucze do domu

Sprawdź oferty wielu banków
W jednym miejscu

Jako doradca finansowy specjalizujący się w kredytach, pomogę Ci w dokonaniu najlepszego wyboru. Na podstawie Twojej sytuacji finansowej, potrzeb oraz preferencji dobiorę dla Ciebie ofertę kredytową najlepiej odpowiadającą Twoim oczekiwaniom i możliwością.

Dzięki mojej pomocy, wybierzesz kredyt, który będzie dla Ciebie opłacalny, a ja zajmę się całym procesem o kontaktem z bankiem. Skontaktuj się ze mną, a odpowiem na wszystkie Twoje pytania i udzielę fachowej porady.

Licząc jeny

OFERTA kredytowa

I

KREDYT HIPOTECZNY

Kredyt hipoteczny to pożyczka, którą otrzymujesz od banku, aby kupić, wybudować lub wyremontować nieruchomość. Oprocentowanie kredytu hipotecznego jest zwykle niższe niż w przypadku innych rodzajów pożyczek, ponieważ hipoteka jest uważana za zabezpieczenie wysokiej jakości. Należy pamiętać, że oprócz samego oprocentowania, zaciągając kredyt hipoteczny, trzeba liczyć się z dodatkowymi kosztami około kredytowymi, takimi jak prowizja, ubezpieczenia czy opłaty notarialne.  Ważne jest odpowiednie przygotowanie do kredytu oraz właściwy plan spłaty zobowiązania.

KREDYT GOTÓWKOWY

Kredyt gotówkowy to pożyczka, która jest udzielana na krótki okres czasu zazwyczaj na cele konsumpcyjne, takie jak zakup samochodu, remont mieszkania czy pokrycie nagłych wydatków. Oprocentowanie kredytów gotówkowych jest zwykle wyższe niż w przypadku kredytów hipotecznych, ze względu na to, że nie ma on zabezpieczenia w postaci nieruchomości. Wysokość kredytu gotówkowego zależy od indywidualnych potrzeb klienta oraz jego zdolności kredytowej. Ważne jest wybranie optymalnej cenowo oferty.

II

bottom of page