top of page

doradca finansowy - zaufany partner

      Jestem doradcą finansowym od sześciu lat. Od początku ważne było dla mnie bycie niezależnym, co jest możliwe dzięki współpracy z wieloma podmiotami rynku finansowego. Swoim Klientom staram się doradzać najlepiej jak potrafię, proponując jak najlepiej dostosowane rozwiązania. Spotkania ze mną nic nie kosztują, a dzięki nim moi Klienci oszczędzają sporo czasu. 

    Choć na co dzień przebywam w Poznaniu, obsługuję Klientów z wielu regionów Polski, jak również mieszkających za granicą, odległość nie ma znaczenia. Spotykam się u Klienta, u mnie w biurze oraz zdalnie - tak jak jest najwygodniej w danej sytuacji.

      W dzisiejszym  świecie doświadczamy natłoku informacji i ciągle brakuje nam czasu. Nie powiem Ci jak żyć, żeby mieć go więcej, ale jestem w stanie pomóc i odciążyć Cię w jednej, bardzo istotnej sferze Twojego życia - w Twoich finansach. Zaoszczędzę trochę pieniędzy i czasu, które będziesz mógł przeznaczyć na cokolwiek chcesz. Pozwól sobie pomóc i zadzwoń do mnie - warto korzystać ze specjalistów.

                                                                                                                             Konrad Porębski

bottom of page